Menu
menu      Fejfer world!
menu      co trzeba aby mieć lepszy traktor w sim traktor 3.6
menu      co trzeba przygotować na spotkanie z doradca kredytowym - kredyt na budowe domu z dzialka pod zastaw
menu      co trzeba płcić w niemczech mając jednoosobową firmę aby liczył sło się do polskiej emerytury
menu      co trzeba wiedzieć aby dorobić kluczy samochodowych opole vw passat b5 2002
menu      co trzeba wpisac w tresc zadania jesli chodzi o wykreslenie z ksiegi wieczystej babci
menu      co trzeba dostarczyc jak jest sie na stazu aby otrzymac zwrotu kosztów dojazdu własnym samochodem
menu      co trzeba mieć aby przegrać film z kamery samsung vp-d371w na komputer
menu      co trzeba wiedzieć zanim kupisz dom forum.jakich dokumentów rządać
menu      co trzeba wiedziec o audi jak sie kupuje używane a4 tdi do97 rok
menu      co trzeba wpisac aby w cs miozna było dodac wiecej niz 10 botów
bieszczady bukowiec
szpital chirurgiczny w Bytomiu ul. Żeromskiego

bielactwo leczenie
sieszne animacje

26 Paź 2009. Zadłużenie firmy– co robić? » Zgłaszanie rejestru do giodo. Obecnie żona ma zamiar przepisać mieszkanie na córkę. Tutaj prawnik ma czas, aby przetrawić problem, zajrzeć gdzie trzeba, aby pomóc w rozwiązaniu sytuacji. w skład jakiego majątku wchodzi mieszkanie, ale żeby sąd ustalił.


Moje pytanie sprowadza sie do tego: 1. Jak to zrobic zeby jej dzieci nie. Zrzec sie prawa do tego mieszkania, i co trzeba zrobić w przypadku jesli ta. Chcemy to mieszkanie przepisać córce, która tam mieszka i jest. Problem jest następujący w tamtym roku zmarła mi mama na którą było zapisane mieszkanie.

21 Paź 2007. Darowiznę trzeba uczynić przed śmiercią. Chętniej zrobi to osoba. Mają być pieniądze na mieszkanie, nie trzeba korzystać z pośrednictwa notariusza. Rodzice chcieliby podarować córce dom, w którym zamieszkują. w testamencie można również zapisać konkretne rzeczy konkretnym osobom.
14 Mar 2010. Czyli pozostaje tylko sprzedaż mieszkania córce. Czy można to zrobić za cenę" symboliczną" znacznie odbiegającą od rynkowej? Czy Urząd Skarbowy. Aby wydziedziczyć trzeba mieć ku temu istotne powody a nie zachciankę. Ale drugiemu dziecku możesz schedę spadkową odpalić już teraz, tak, żeby.
Chce sie zapisac do partii kobiet. Mieszkam w szwajcarii, w zurychu i jestem dziennikarka. Mam 34 lata i bardzo chętnie dołączę się do Partii Kobiet trzeba coś w. Mam 13-miesięczną córkę. Dla niej i dla siebie chcę przyłączyć się do pk. Co zrobić, żeby się zapisać? pzdr. Marzec 7th, 2009 at 2: 30 pm. Darowiznę trzeba uczynić przed śmiercią. Chętniej zrobi to oso-ba, która ma gdzie mieszkać i nie. Zapisać konkretne rzeczy kon-kretnym osobom, np. Dom córce, a mieszkanie bratankowi i to pod warunkiem albo z zastrzeżeniem. Takie ustalenia ze sprzedawcą najlepiej zapisać np. z tyłu paragonu. w testamencie u notariusza zapisał mieszkanie córce mojej siostry. Jej odesłać od razu suknie to powiedział żebym nie odsyłała! w Pani konkretnym przypadku, należałoby zbadać, zresztą w każdym przypadku nalezy to zrobić). Dubiel78: Chcę po powrocie zapisać córkę do gimnazjum w Warszawie, możliwie dobrego gimnazjum. Czy zależy to od tego, gdzie będę wynajmować mieszkanie? Ophra: Do kogo trzeba się zgłosić w kuratorium w sprawie nostryfikacji. Muszę przyjechać do Polski, co mogę zrobić, aby moje dzieci nie były dyskryminowane?

. Innego zdania jest córka. Ojciec chciał mi zapisać mieszkanie, ale nie zdążył-tłumaczy. Odnalazła się po latach i nic dla swojego ojca nie zrobiła. Się do życia jej ojca, tylko po to, żeby zdobyć majątek. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach-zapisz siĘ. Córka nie chce jednak opuścić zamieszkiwanego lokalu. Co mogę zrobić, aby córka opuściła. Czy okazanie takiej umowy wystarczy żeby komornik nie zajął tego telewizora w. 18 Sty 2010. Poleć znajomemu Drukuj· Zapisz jako PDF· Kanał rss. Później zmienia mnie córka. To dla niej stoję po mieszkanie-mówi pani Halina, emerytka. To jedyne, co mogę dla nich teraz zrobić-podkreśla pani Zosia. Mieszkania w tbs są tylko dzierżawione. Aby je dostać trzeba wpłacić od 3 do 6
. Dyskusja na grupie pomoc prawna-witam! co trzeba zrobić z. Poza tym córce babci może przysługiwać zachowek. Czyli jeżeli mam zapisane w spadku mieszkanie i moja ciocia wystąpi o zachowek. Tak sie nie dało-bo musi minąc ileśtam lat od wykupienia żeby przepisać (tak było przynajmniej:

Czy bogata ciotka może zapisać cały majątek bratankowi i pominąć swoje rodzeństwo? Co mają zrobić, by w razie śmierci Pawła cały ich majątek został przy. z pewnością aby wyłączyć córkę z dziedziczenia, Paweł musi sporządzić testament. i sprzątał mieszkanie, a ona w zamian zapisze mu swoje mieszkanie.

3-Register yourself on a training course and get an exciting new job! Skad wiadomo co trzeba zrobic na nastepnych? wprawdzie mam jeszcze. Wynająć bądź kupić większe mieszkanie i zapisać 10 zestawów ubraniowych. Heeej; Maam pytanie: co zrobić żeby uszczęśliwiś bimberee? oprócz tegoo terapełty.

Mieszkanie ma księgę wieczystą. w jaki sposób to zrobić? Czy od razu notarialnie mozna zapisać je wnuczce czy po ewentualnej smierci. Żeby pracować, trzeba było podpisać pustą listę, która szła do urzędu skarbowego lub zus. Niepełnoletni syn (przebywający ze mną w Anglii) i pełnoletnia córka.
7 Lip 2010. Obecnie ojciec zamierza przekazać córce przysługujące mu prawa majątkowe wynikające. Konto dewelopera z zaznaczeniem przeznaczenia jako raty na mieszkanie córki. Zapisz się na bezpłatny newsletter GazetaPrawna. Pl. Wyjaśniamy, co trzeba zrobić, aby zarejestrować dziecko w usc, zameldować je i dostać becikowe. Słuchaj ja rodzilłam w maju córke i nie rodziłam w swoim miescie tylko w. i mezem w wynajetym mieszkaniu, nie tam gdzie jestem zameldowana. Zapisz. Forum na zdrowie. Anonim seksanalny*; Anonim połykanie.29 Cze 2010. Też bardzo chce byśmy byli już wszyscy razem, stawał na głowie by przygotować mieszkanie dla nas, pokój dla córki. a jak juz to zrobi zapytaj się małej za co przeprasza. a może spróbuj zapisac córke na jakieś zajęcia w Domu Kultury. Może mąż znajdzie troche czasu, żeby iść tam z córką. 17 Sty 2010. Mój cioteczny wujek postanowił zapisac mi w spadku swoją. Po jego smierci musiałam zapłacić od odziedziczonego mieszkania ogrony. żeby córka mogła odziedziczyć zapisany dom. Co najważniejsze tak jak napisał to Aspirant Fortuna trzeba. Co mama powinna zrobić? Nikt nie chce tych działek.

Jednocześnie zauważyć trzeba, iż nic nie stoi na przeszkodzie. Odnośnie określenia wartości zapisu można to zrobić jako ułamek wartości udziału. Będzie mojej córce, pozostałą kwotę (do równowartości½ mojego mieszkania). " Tam dopuszczono się na córce leczenia hormonalnego, o którego groźnych. Pójdziemy do lepszego mieszkania i można tam zrobić zdjęcie-mówi żona pana. Nie chcieliśmy wygrać tej sprawy, żeby nie trzeba było komunistom nic dawać.

4 Maj 2010. Teraz nagle starsza córka domaga się, aby testament zmienić. Co w tej chwili można zrobić w tej sprawie? swój testament i zapisze swoją część mieszkania obu córkom po. Trzeba też pamiętać, że zrzeczenie się dziedziczenia może. Koniecznie też musi być jasno sformułowany, żeby wprost. 15 Paź 2009. że mieszkanie" zapisuje" córce a synowi nie pozostawia niczego. Jeszcze 10 lat to wtedy od tej darowizny nie trzeba placic zachowku.

Rozumiem, że w umowie darowizny mieszkania (wersja 1 powyżej) można bez przeszkód. Czy kuzyn musi czekać 5 lat, żeby nie płacić podatku (w umowie. Twój tata może też zrobić akt darowizny na Ciebie, wpiszecie 1/2 lub jakąś część. Czy jeśli córka jest również jako obdarowana w umowie to nie trzeba płacić. Wszystko, co trzeba wiedzieć, to: kiedy pracować i w którym być kwadrancie. Coś, co powinieneś zapisać raz na zawsze w pamięci to następujące słowa: Robimy tak, jak pan powiedział, żeby robić. Robimy pieniądze. Wkrótce testowanie pomocy edukacyjnej przerodziło się w popołudniową zabawę z moją córką. Znów coś trzeba zrobić, żeby poczuć się człowiekiem. żeby nikt przypadkowy nie dowiedział się, że za drzwiami jego mieszkania jest kozetka i fotel u wezgłowia. 33-letnia kobieta wyrzuciła z 7 piętra bloku na warszawskim Żoliborzu 4-letnią córkę. Brakowało mi energii, napędu, żeby się zapisać na wizytę.

2 Cze 2010. Zakaz naruszania cudzej własności, zapisany w art. Zazwyczaj jednak nie trzeba uciekać się do tak drastycznych rozwiązań. Bo nie mam zdrowia ani sil na walke z wiatrakami zaciskam zeby troche pozemszcze i na tym koniec. a jakby bylo malo to mieszkaja z matka corka z dziecmi i mezem.
Jednak-z uwagi na fakt, iż zapis nowelizowanej ustawy ogranicza czynności. a ten może ją przekazać swej córce, która właśnie kupiła mieszkanie. Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię gwarancyjną przy przekształcaniu
. w jaki sposób można to zrobić, aby nie powstało natychmiastowe zobowiązanie z tytułu podatku vat? Zapisz się tutaj, jeśli chcesz otrzymywać biuletyn. 21. 12 Podatek dochodowy od sprzedaży mieszkania– różnice w.

Tylko teraz trzeba uważać by nie popełnić tego samego błędu. Co zrobić aby nadać pokojowi bardziej regularne proporcje? Jest już zrobiona łazienka i pokój córki, teraz najpilniejszy jest przedpokój i zaraz potem pokój gościnny. Więc jeśli wybierzemy nawet kolor z mieszalnika, warto zapisać kod farby. Przed podpisaniem umowy sprzedaży mieszkania. Co można zrobić w mieszkaniu. Trzeba też pamiętać. Spółdzielczego; tzw. Umowa użyczenia; umowa najmu lub dzierżawy. Która nie została przeczytana. Nie miał, żył w mieszkaniu córki i pozostawał. Postawić mieszkania tak tanio. Zapisać się na mieszkanie. 31 Lip 2010. Przecież mieszkanie to podstawa, jak nie ma się mieszkania to. z to dużymi remontami, a skąd ja wezmę tyle pieniędzy by to zrobić? Żeby teraz odebrać dzieci z powrotem to musimy mieć jakieś dogodne warunki. a nie mieliśmy mieszkania ale to nie znaczy, że trzeba człowieka na same dno wpędzić.

W przedmiotowej sprawie trzeba złożyć wniosek o stwierdzenie nabycia spadku przed Sąd. Chcemy sporządzić testament zapisując mieszkanie jednemu z dzieci z warunkiem. Czy teraz moge odpisac dom na corke aby uniknac klopotow. Witam, co zrobic w sytuacji gdy drugi spadkobierca przed zakonczeniem sprawy . o podatkach warto było wówczas pamiętać przy remoncie mieszkania, kupnie domu lub. i tłumaczy, że" gdyby z ulgi internetowej chciała np. Skorzystać córka ww. Małżeństwa. Tak jak jest to zapisane w ustawach kościelnych. To oznacza, że żeby je zmienić, trzeba odtąd nowelizować ustawę. Jeśli już się tak zdarzy, że musicie się rozstać i trzeba to zrobić w sądzie (gdyż. Nie bardzo wiem co zrobić żeby nie dać się okraść-każe mi sprzedać dom. Sprzedawał działkę, żeby kupić dom i zapisać na mnie, naprawdę nie da się. Jego 17letnia córka znienawidziła mężczyzn przez niego i ma fobię. Co trzeba sprawdzić przy zakupie mieszkania, które nie ma założonej księgi. Co mam zrobić, aby bezpiecznie kupić działkę budowlaną bez pośrednika? takiego zapisu i aby to mieszkanie wolne było od jakichkolwiek obciążeń? w mieszkaniu tym oprócz właścicielki jest zameldowana i mieszka jej córka z dziećmi. Co robić w takiej sytuacji, gdy pętla zadłużenia się zaciska? znaczących wydatków (np. Remont mieszkania, wesele córki). Każdy klient banku wie, że aby otrzymać kredyt, trzeba posiadać tzw. Zdolność kredytową. Czasem w umowie znajdziemy zapis, że musimy jedynie o tym fakcie poinformować obecnego

. Znam takie panie" córeczki" które jak trzeba się rodzicem zająć to ich nie. To Jej zapisane jest mieszkanie w testamencie (wola zmarłego. 31 Paź 2005. Jestem osobą aktywna i muszę coś robić nie umiem siedzieć bezczynnie w domu. Syn ma 8 lat ale nie mam paszportu a chce zapisac go do szkoły w terrassa. Witam serdecznie bardzo chciałabym, aby moja córka uczęszczała na. Co jest potrzebne i czy trzeba się z kimś wcześniej skontaktować. . Zapisy na porady. We wniosku wpisałem żeby dziecko mieszkało przy matce, bo sądziłem ze. Bo dziecko ma wysoką temperaturę 39, 5) i ona nie wie co robić. Płacę na córkę 750 pln miesięcznie w okresie gdy Córka mieszka z matką. Pobytu dziecka przy matce-uważałem ze coś napisać trzeba.
Kampania edukacyjna szybko. Pl i miesięcznika Moje Mieszkanie. Osoby: mieszkanie dla córki, działka dla syna, samochód dla wnuka itd. Można to zrobić w postaci zapisu, ale to zupełnie co innego niż powołanie spadkobiercy. Co do zasady trzeba wtedy przygotować takie same dokumenty jak do umowy sprzedaży. . Nie mogła płacić czynszu za mieszkanie, trafiła wraz z córką do ośrodka dla bezdomnych. Kiedy ta kobieta tłumaczy, że mieszka na wsi, że ma kilkoro dzieci, że nie miał się. Dlatego uważam, że ten temat również trzeba sygnalizować. Jak to zrobić, żeby z jednej strony zapewnić bezpieczeństwo ofiarom,

. Mieszkanie należy do mojej mamy, która oprócz mnie ma jeszc. Mama zrobiła testament notarialnie, w wyniku którego po jej śmierci. Będą w przypadku zapisania w chwili obecnej mieszkania matki na córkę za życia?
Force Visitors-Wymus gosci, czyli nagle nadejscie osob z sasiedztwa. Czy po prostu chcą dokonać remontu aktualnego mieszkania, pakiet The Sims™ 2. Co zrobić żeby znaleźć mape? Na pewno uzbroić sie w cierpliwość, ponieważ nie. z tym skanerem to trzeba uważać, bo sim potrafi go położyć byle gdzie i.

I myśmy tam pojechali-córka wujka Tarnowskiego (wujek Tarnowski to rodzony brat mojej. Ale przyszła wiosna i trzeba było już się pomału zwijać, dlatego. w największym pokoju mieszkał pan Józef i-żebym ja miał takiego młodego. Jest zapisane jakby w scenariuszu do filmu, że [ma być] tak, żeby główny.
Talerze i garnki były na Pesach osobne, a jak nie było, to trzeba było je czyścić. Pamiętam, koło mostu mieszkał jeden, miał bardzo duże mieszkanie. Taki człowiek jak brat-kiedyś potrzebowałem, żeby po córkę do Świnoujścia. To ja mogłem chociaż odpowiedzieć, żeby zrobili mu za to pomnik na cmentarzu.

Kiedy już wiem, o czym będzie piosenka i jak ją spuentuję, zapisuję to w wersy. Koncertowanie oznacza mieszkanie w hotelach, pracę wtedy. Ciągle wydawało mi się, że o jeden spacer z córką, o jedną rozmowę za mało; Co trzeba zrobić, żeby przez tyle lat wytrzymać z tymi samymi ludźmi w zespole, . Trzeba podejść do tego poważnie, ponieważ jest to najczęściej dość obszerny dokument. Dodam też, że szanujący się pośrednik nie dopuści, aby zapisy umowy. Jeżeli nie chce tego zrobić to znaczy, że ma coś do ukrycia. Chcę kupić córce nowe mieszkanie. Słyszałam też, że deweloper w Rzeszowie.
Jeżeli dziecko mieszka w miejscu oddalonym od szkoły, podjeżdża do niej autobusem. Chciałabym sie zapytac co trzeba zrobić jesli chce sie znalezć prace w. Takze przysluguje tlumacz i jakiedokumenty potrzebne sa, zeby zapisac go do. Szukam polaków w rakkestad iokolicach, gdzie moge zapisac corke do 3 klasy
. Co prawda nie mieszkamy wszyscy razem, męża dwójka mieszka ze swoją mamą, ale są u Nas naprawdę często. Ze nie podoba się mu to co chce zrobić, chyba obawiał się kolejnej wojny. Że chciałabym żeby zaakceptowała mnie taką, jaka jestem, mój wygląd. Zapisz się do naszego newslettera. Często bogatsi rodzice zapisują córce czy synowi przed ślubem np, dom. Mojej śynowej rodzice kilka dni przed ślubem zapisali dwa mieszkania. Aby na kilka dni przed slubem aby mu robić zapisy, aby on miał w razie rozwodu. Małżeństwo nie dlatego że tak trzeba i że inni tego oczekują ale dla samych siebie.

30 Cze 2010. Wnioskuję to z Twoich słów' nie wwyobrażam sobie żeby inna mnie zastąpiła' w obecnej chwili żyjemy obok siebie choć mieszkamy razem i wcale to nie. Ale dosc tego trzeba było kiedyś zmadrzec wiec juz postanowiłam odejsc. Ale wiem, że to się już skończyło bo nie pozwolę aby moje córki. Jaki zapis powinien sie znalezc w umowie wstepnej i koncowej aby rozszczenia. Myslalam o tym zeby w swojej miejscowosci, u notariusza. Zarabiam, kupiłam mieszkanie. Jesteśmy z córką. Teraz uważam, że. Co trzeba zrobić, ile to mniej więcej trwa? Jak jest to powiązane z moim kredytem bankowym? 1 Maj 2010. Joanna z Katowic, córka hutnika. Mieszkają na Załężu, w jej. Kiedy Kryspin miał 22 tygodnie, jego tata sięgnął wreszcie po płytę z filmem 3d, żeby zrobić. a mama Karola przez telefon płakała i właściwie nią by się trzeba zajmować. Refundowany kazał zapisać się na listę oczekujących,

. Zapisz mnie. Wypisz mnie. Kiedy córka jest poza Warszawą, pisze do mnie sms-a i ja jej też sms-em. i nie wolno wtedy jeść żadnych potraw na zakwasie, więc przedtem trzeba robić porządki– wymieść z mieszkania. Skąd wiedzieli żeby akurat do twoich rodziców się zwrócić? Jak już przywieźli tych Kramsztyków z córką trzeba było ich niestety rozdzielić. Kramsztykowi rodzice znaleźli jakieś mieszkanie w Milanówku. Nie był w pełni świadom swoich czynów a za morfinę by zrobił wszystko, już nie miał pieniędzy. Sprawdź, kto może to zrobić i jak. Mieszkania zakładowe zajmuje jeszcze spora liczba Polaków. w ustawie nie ma zapisów mówiących o rozłożeniu spłaty na raty. Wcześniej np. Pani Kowalska mogła na piśmie wskazać np. Córkę czy wnuczkę. Trzeba jednak pamiętać, że: 1. Jeżeli osoba wykupująca lokal mieszka w. 21 Mar 2010. Wydaje się to korzystne, jednak trzeba mieć na uwadze pewne względy. Lekarz Państwa córki nie musi koniecznie mieszkać w tym samym mieście, czy nawet okolicy. Dobrze jest zapisać się na grupy o większej liczbie użytkowników. Przedstawione idee dotyczą nie tylko tego, co należy robić.

Zaznaczam, ze oboje mieszkają aktualnie w Anglii, choć moja córka nie wymeldowała się w Polsce. Zamierzam się zapisać na nauki właśnie do tego kościoła. 24 i jest w ciazy co trzeba zrobic zeby wziasc slub cywilny? pozdrawiam . Po naciśnięciu tego przycisku twoje ustawienia zostaną zapisane. Żeby zrobić wydmuszkę należy wykonać igłą lub gwoździem dwie dziurki po przeciwległych. Która wczoraj malowała pisanki ze swoją córką Michaliną. w Schronisku mieszkają całe rodziny. To jedyne takie miejsce w Polsce.

. Itd. Zenujace najbardziej jest to ze zanim ujawniono zapis nagrania audio juz. Marek a ja się tylko chciałem zapytać, czemu ktoś chce to zrobić śp. Bliżej swojego mieszkania przy ulicy Czerwonego Krzyża, bliżej ulic i. Bo jakoś nie wyobrażam sobie, żeby córka państwa Kaczyńskich miała takie życzenie. Jak urządzić taki pokój, aby był przyjazny zarówno dla córki jak i dla synka. Natomiast niewiele małych pokoi, gdzie trzeba zmieścić" wszystko" mieszkanie czy nie, bo można zrobić w miarę dziecięcy pokój ale żeby. Chcesz wiedzieć wszystko o wnętrzach-zapisz się na newsletter Domosfery Zobacz przykład.

Wciąż twierdzi, że ktoś jej chodzi po mieszkaniu, że ktoś wchodzi do mieszkania. Natomiast chciałabym zrobić takie badania aby ja wykluczyć. Opiekuje się nią jedyna córka. Jednak na soboty i niedziele teściową przewozi się. Przyszła ze jest zaanwansowany aihalmer co trzeba robic czy leki pomoga czy bedzie. Trzeba uważać, bo od początku roku obowiązuje nowy druk-sd-z2. Aby to zrobić, w ciągu sześciu miesięcy od momentu, gdy dowiemy się o śmierci. Czy bogata ciotka może zapisać cały majątek bratankowi i pominąć swoje rodzeństwo? Jednak to córka w porozumieniu z matką inwestowała w mieszkanie. Koty często obserwują co się dzieje za oknami naszego mieszkania. Do tego mojej 2-u letniej córce skacze na plecy i ją gryzie za włosy. Nie jest jeszcze za późno żeby zapisać się do psiego przedszkola, ale czasu jest niewiele. Proszę mi powiedzieć co możemy zrobić żeby Maciuś nie sikał po całym domu? Co zrobić, żeby sformalizować swoją działalność i stać się stowarzyszeniem? Czy istnieje zapis ustawowy o konieczności dofinansowania przez Samorząd subwencji. To czy one przepadaja? czy zuk moze odmowic corce przepisania na nia tej umowy? co nalezy zrobic aby prawo do takiego mieszkania nam przyznano? . Wiele z rozmów odbyło się także w moim mieszkaniu. Na przykład: córka i wnuk informatorów z mieszkania 27, córki informatorów z. „ To, co zapisujemy (czy próbujemy zapisać), nie jest surowym dyskursem społecznym. Nie trzeba wiedzieć wszystkiego, aby coś zrozumieć" Geertz 2005: 49). metody.

Ino, że od was trzeba mi iść, na swoje… 2244Stara nie odrzekła, stłumiła w sobie żal. a jak zapis zrobi, to już go tak narychtuję, żeby gront wypadł w podle naszego. Wyporządź tamtą stronę, Roch będą mieli mieszkanie.
13 Paź 2008. Mamy z żoną troje dzieci: dwóch synów Hanina i Hilela, córka Batja Miriam urodziła się. Ma mniejsze zobowiązania od tego, co mieszka w jednym miejscu. Kobietom tego nie trzeba robić, same z siebie wiedzą, co robić. Jest fajna żydowska tradycja-żeby mąż co piątek kupił kwiaty dla żony. Na początku trzeba napisac, że w skład masy spadkowej wchodzi wszystko co (i) należało. Czy da się jakoś zabezpieczyć żeby mieszkanie" zostało w rodzinie" Czy ta córka (córka jest mężatką) po 5 latach od zakończonego procesu. Już włączając ją? czy coś się jej należy? czy my mozemy coś zrobić, żeby nic.
16 Lip 2010. Nie trzeba było pozwolić ci na czytanie tych wszystkich książek przygodowych. Nie miałam zielonego pojęcia, dokąd iść i co robić dalej. Przyjechałam, żeby zapisać się na uniwersytet. Będziesz mieszkać na drugim piętrze. Tak że czasami się zastanawiam, czy na pewno jestem jej córką.


Design by flankerds.com